O firmie

Jesteśmy certyfikowaną firmą świadczącą usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób. W naszej pracy stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, profesjonalizm i punktualność...

 

Specjalizujemy się w przewozach pracowników do Holandii , co pozwala nam na dotarcie w każdy jej rejon w porach, które satysfakcjonują naszych klientów.

 

Zlecone przewozy wykonujemy, bezpiecznie i punktualnie. dysponujemy wykwalifikowaną, uprzejmą i doświadczoną obsługą. posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia niezbędne do świadczenia usług w zakresie międzynarodowego przewozu osób:

Od początku swojej działalności postawiliśmy główny nacisk na jakość świadczonych przewozów. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom poprzez dostosowanie oferty do życzeń najbardziej wymagających klientów. Założenia te realizujemy konsekwentnie poprzez maksymalizacje poziomu bezpieczeństwa i wygody przewożonych pasażerów.


Kadrę firmy stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala na rzetelność wykonywanych usług.
świadectwem naszej rzetelności i profesjonalizmu jest to, że firma od początku swojego istnienia cały czas rozwija się i powiększa swoją flotę.
zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

 

Z nami pracuje się zawsze sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie.

 

Zespół firmy Krisrom.

Partnerzy

bike_ski.jpgcovebo.jpgdfa.jpgbike_ski.jpgcovebo.jpgdfa.jpg